درباره گروه بلوط سبز

تاریخچه

صنایع چوب و دکوراسیون داخلی بلوط سبز
" فعالیت چوب بلوط سبز از سال 1375با نام تجاری افرا چوب در یک کارگاه کوچک آغاز به کار کرد و در سال 1381 پس از گذر زمان 6 سال شرکت بلوط سبز مشرق زمین به ثبت رسید.
از سال 1386 تاکنون، با گسترش فعالیت در حیطه معماری و دکوراسیون داخلی به کار خود ادامه داده است.
در سالهای بعد همراه با توسعه کارگاه میزان تولیدات افزایش یافت و بدلیل کیفیت کالاهای تولید شده قادر به جذب مشتریان بسیار و عرضه محصولات تولیدی و خدمات خود در سراسر ایران گردید.
بلوط سبز، با همراهی متخصصین جوان، پویا و با انگیزه در مسیر تکامل و پیشرفت با گامهای موثر در راه دستیابی به اهداف والا ، همراه با تجارب ارزشمند، نهایت تلاش خود را در جهت ارائه بهترین خدمات مورد نیاز مشتری به کار می گمارد.

اهداف

چشم انداز
ما در بلوط سبز معتقدیم کیفیت و زیبایی فضایی کـه در آن حضـور داریـد، شـما را آنگونـه کـه هسـتید بـه مخاطبان معرفی خواهد کرد. از این رو سعی داریم با طراحی خاص و منحصر به فرد، متناسـب بـا الگوهـای فرهنگی و سبک زندگی افراد، در کنار خلاقیت و حفظ اصول زیبایی شناسی، زیبایی و آرامش را توأمـان بـا کارآیی و عملکرد، به چهره فضاهای امروز بازگردانیم. همچنین تلاش ما بر این است که با پاسخ به نیازهای عملکردی، زیبایی شناسی و روانشناختی انسان بر پایه معماری فخیم گذشته و با تکیه بر دانش، تکنولوژی و متریالهای روز دنیا، همچنان که کیفیتـی فـرای زنـده ماندن صرف برای زندگی انسان امروز قائلیم، تا حد ممکن از تنش های موجود در فضاهای عصر حاضـر نیـز بکاهیم.

رسالت بلو ط سبز
به یاری خداوند با شعار " حفظ مشتریان و مشتری مداری " در جهت اثبات توانمندی ها و دستیابی به اهداف، با تلفیقی از ایده های ناب ، مسیری را ترسیم نموده ایم که با توسعه صنعت، سهم عمده ای در ایجاد اشتغال و خدمت رسانی به مردم در کشور عزیزمان را دارا باشیم.

صفحه نخست درباره ما محصولات خدمات پروژه ها مقالات ارتباط با ما