خدمات بلوط سبز

مشتریان ویژه

در راستای برنامه‌های گسترده مجموعه بلوط سبز برای بالا بردن میزان رضایت‌مندی گروه‌های مختلف مشتریان، واحد تخصصی مدیریت امور مشتریان ویژه بلوط سبز فعالیت خود را آغاز کرده است.
مشتریان ویژه مجموعه بلوط سبز از مزایای بسیاری از جمله سرعت در دریافت خدمات ، برخورداری از سیستم اطلاع رسانی ، اختصاص تکنسین ویژه‌ برای انجام و پیگیری امور آن‌ها در پروژه، و غیره برخوردار هستند.
علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات این گروه با مدیریت امور مشتریان ویژه با شماره تلفن 37666449 و یا با شماره تلگرام 09152402797 تماس حاصل فرمایند.

خدمات سالانه

خدمات سالانه بلوط سبز
شركت بلوط سبزدر راستاي ارتقاي سطح كيفي خدمات پس از فروش و كسب رضايتمندي مشتريان خود، اقدام به برگزاري بازدید سالانه بصورت رايگان نموده است.
در این سرویس تمامی خدمات صورت گرفته مورد بازدید و بررسی قرار می گیرد و در صورت بروز هرگونه مشکل در رگلاژ درب ها ُ نواقص در اتصالات و تعویض یراق آلات توسط تکنسین دوره دیده و مجرب به همراه ابزار و امکانات کامل و مناسب ، تحت تعمیر قرار گرفته و به سرعت مورد رفع عیب قرار خواهد گرفت.

مشاوره

مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون داخلی بلوط سبز
گروه بلوط سبز در راستای خدمات رسانی حرفه ای در زمینه پروژه های طراحی و اجرای دکوراسیون و معماری داخلی اقدام به ارائه مشاوره های رایگان می نماید .
تلاش کارشناسان ما بر این است که مشاوره شما را به بهترین نحو انجام دهند.
تمامی مشاوره های شما توسط کارشناسان تحصیل کرده ی معماری و معماری داخلی پاسخ داده می شود.


صفحه نخست درباره ما محصولات خدمات پروژه ها مقالات ارتباط با ما